![](https://www.popcake.gr/wp-content/uploads/2022/02/Butter.png)
![](https://www.popcake.gr/wp-content/uploads/2022/02/EasyButter.png)
Το Easybutter είναι ένας εξοπλισμός ειδικά σχεδιασμένος για τη διανομή βουτύρου σε πρακτικές μερίδες των 10, 15 ή 20 gr.
Με πρωτότυπο και σαγηνευτικό σχεδιασμό, που αναπτύχθηκε για τις ανάγκες του ξενοδοχειακού κλάδου και της εστίασης, είναι ιδανικό για χρήση στον μπουφέ στην αίθουσα πρωινού.
Με ένα απλό πάτημα ενός μοχλού, ο επισκέπτης μοιράζει την επιθυμητή μερίδα βουτύρου απευθείας στο πιάτο, έτοιμο για δοκιμή. Χάρη στο ενσωματωμένο σύστημα ψύξης, το βούτυρο παραμένει φρέσκο και ορεκτικό για περίπου 5 ώρες.
![butter butter](https://www.popcake.gr/wp-content/uploads/elementor/thumbs/butter-pknbannzqym46b262yi4syd5m5kr5seu6kozsiam0w.jpg)
μάθε πως